האם ניתן לחדש את המטבח וגם להחליף את הצנרת?

עיצוב מטבח חדש או שיפוץ מטבח קיים נחשב בעיני רבים לדבר מלחיץ שעלול לגרום למטרד ולאי נוחות לתקופה ארוכה של שבועות, ובמקרה הרע של חודשים. מדוע הפכו צמד המילים שיפוץ מטבחים או עיצוב מטבחים אצל אנשים רבים למילים נרדפות לסיוט בלהות, או לתקופה בלתי נסבלת, משהו שחייבים לעבור רק אם אין ברירה. אלא שצנרת ישנה מתפוררת ומטבח ישן לפעמים יכולים להגיע למצב של עובש, רטיבות, נזילות ורטיבות, ואז באמת אין ברירה.

חלל המטבח יכול להיות מחודש ומעוצב ולהחליף לחלוטין את המראה והאווירה שאותה הוא מקרין גם מבלי להחליף את כל חלקיו. מובן, שמערכת האינסטלציה היא המערכת המרכזית שדורשת בדיקה המשמעותית של בעל מקצוע מיומן מתחום זה. אם מערכת זו אינה חלודה או בלתי שמישה, הרי שחידוש ארונות המטבח, החלפת הצנרת, וכן שילוב של גופי תאורה דקורטיביים יכולים להעניק יחד את המראה הזוהר והחלומי. ובכדי להחזיר את האווירה המהנה ולהפוך את המטבח לכזה שימושי ואסתטי, פונקציונלי ונעים למראה יש לחפש בעל מקצוע מתחום המטבחים והאינסטלציה- מקצועי ומיומן בעל ניסיון רב דווקא בתחום השיפוץ מטבח באופן מלא. עיצוב או שיפוץ מטבח זה עשוי להיות מעט שונה משאר חדרי הבית, משום שהוא מרכז הבית הדורש עבודה רבה ומורכבת עם מערכת אינסטלציה וביוב, עם חיפויי קיר באיכות טובה במיוחד וכמובן עם אלמנט של שיש וקרמיקה. מחירו של מטבח הכולל החלפת תשתית האינסטלציה ומערכת החשמל עשוי לנוע בין אלפי שקלים בודדים, כאשר מדובר במטבח קטן ובתוכנית ללא החלפת תשתית אינסטלציה וצנרת, או כשמנסים להציב רף גבוה של עיצוב אסתטי לחדר זה, המחיר יקר. נקודות אינסטלציה חדשות, החלפת מערכת חשמל, חיפוי קיר ייחודי ויוקרתי, גופי תאורה מרשימים, כל אלו עשויים להעלות מאוד את הרושם של מטבח מודרני חדיש זה. כידוע שלשיפוץ אין סוף ורק השמים הם הגבול, אבל הכול תלוי בתקציב שלנו, אז אם אין לנו תקציב גדול, אם אנחנו קצת לחוצים במזומנים, לא צריך לוותר על חלום שיפוץ ושדרוג עיצוב המטבח,  משום שחידוש המטבח והצנרת לא מחייב לעלות הון, יכולים גם במחיר אטרקטיבי.

קצת על דלתות פנים ומטבחים -תמיד ניתן לערוך שיפוץ מטבח כולל, גם במקרה של לקוח בעל תקציב מוגבל, הרי שניתן לזכור שבאמצעות מספר טריקים ושיטות עיצוביות אפשר בהחלט ליצור רושם של מראה אסתטי ומטבח פונקציונאלי הרבה יותר. לדוגמה: שימוש בדלתות עם שילוב זכוכית שקופה או אטומה. החלפת הצנרת לחדישה וקלה יותר, הגדלת חלל המטבח – אם הדבר אפשרי או הקניית שיטה להגברת תחושת האור בחלל, גם אם אור היום חסום בעקבות שימוש בחלון מזכוכית חלבית. לפיכך, בעל המקצוע שאתו כדאי לכם לעבוד חייב להיות מומחה ומוסמך וכמובן אחראי ובעל ניסיון רב, כדי לנהל את כל מלאכת חידוש המטבח כולל אינסטלציה, חשמל וכל הפרמטרים הקשורים אליו.

לקבלת הצעה – חברתנו מזמינה אתכם להתקשר אלינו ואנחנו נפנה אליכם בעל מקצוע  מקצועי ומוסמך מתחום המטבחים והאינסטלציה לתת לכם את ההצעה המקיפה, המקצועית והמעולה ביותר!

 

 

 

מידע דיגיטלי
זו דעתי
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
דילוג לתוכן