ספרים

ספרים

תרבות קריאת ספרים מגיל צעיר מעשירה מאוד את הידע, ומפתחת יכולות רבות כמו חשיבה יצירתית, ריכוז, ביקורתיות ועוד. זו הסיבה שרבים מבקשים להנחיל לילדיהם מגיל צעיר את חשיבות קריאת הספרים. לכל גיל יש ספרים המתאימים עבורו ולרמתו, וניתן להנות מחדוות קריאת הספרים והלמידה מהקריאה בצורה מקסימה. ספרים רבים משולבים איורים, הסברים והמחשות על מנת להקל על הבנת הכתוב וכדי להמחיש ויזואלית בצורה ברורה את הטקסט הכתוב.

חווית ספרים – דיגיטלית ומודפסת

ישנן כיום דרכים שונות לקריאת ספרים. יש כמובן את הספריות המסורתיות בערים וביישובים בהן ניתן להשאיל ספר ואפילו יותר מספר אחד בו זמנית. אפשרות נוספת היא לרכוש ספרים חדשים או לרכוש ספרים מחנויות לספרי יד שנייה. עוד אפשרות פופולארית כיום היא להנות מספריות ניידות על גלגלים הממוקמות לרוב בתחנות אוטובוס ובתחנות רכבת. השאלת הספרים ותרומתם הינה על בסיס וולונטרי וכל מי שחפץ בהשאלת ספר או בתרומת ספר לאחרים – יכול לעשות זאת ללא שום הגבלה.

ניתן כיום להנות מקריאת ספרים דיגיטלית מקוונת או מקריאת ספר פיזי. יש מי שעבורם קריאת ספר דיגיטלי היא לא נוחה, ויש מי שעבורם זו אופציה נוחה. ניתן לרכוש ספרים דיגיטאליים דרך חנויות מקוונות רבות הזמינות ברחבי הרשת בכל העולם. ניתן לרכוש באופן הזה ספרים דיגיטליים עם הקראה קולית, לילדים ולמבוגרים כאחד, ובמחירים נוחים מאוד לכיס.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
דילוג לתוכן