נחלצים מהפקקים

נחלצים מהפקקים

זה לא סוד שמצב הפקקים בישראל רק הולך ומחריף עם הזמן. העומס והצפיפות במרכזי הערים ביחד עם העובדה כי משפחות רבות מחזיקות יותר מרכב אחד מביאים למצב שבו נושא הפקקים הפך לקריטי במיוחד בבחירת מקומות עבודה, מקומות בילוי ואזור מגורים. נוסיף לכך את עליית מחירי הדלק (ובכלל את יוקר המחיה) שמביאים לכך שהשהות בפקקים והנסיעות רק הולכות ונעשות יקרות יותר ויותר. ולכן נדרשים פתרונות עבור נחלצים מהפקקים עבור תושבים רבים במדינה.

כיצד להינצל מהפקקים

ישנן דרכים שונות על מנת להקל על עצמנו מבחינת הפקקים. כמה המלצות כלליות של נחלצים מהפקקים כוללות למשל אפשרות בדיקה מול המעסיק שלכם על מודל עבודה משולב מהבית ומהמשרד בחלק מימות השבוע. אפשרות נוספת היא מראש לחפש רק מקומות עבודה הקרובים אליכם לבית במרחק של 20 דק' נסיעה לכל היותר. ואפשרות שלישית היא פתיחת עסק עצמאי מהבית כאשר כדאי למאוד להקצות את אחד מהחדרים בבית כחדר עבודה.

עיריות רבות ברחבי הארץ ורשויות מקומיות מקדמות פרויקטים ופתרונות שונים על מנת להל על מצב הפקקים כמו למשל תגבור של קווי אוטובוסים, הרחבת תשתיות שבילי האופניים, חינוך לנסיעה בתחבורה ציבורית או באופניים במקום ברכב פרטי ממונע. טיפ נוסף, עבור מי שהדבר אפשרי עבורו, הוא להזיז את יום העבודה כמה שעות קדימה וכך להימנע מ"בילוי" בפקקים מדי בוקר.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
דילוג לתוכן