מלונות בוטיק מהממים

‏יש ‏הזדמנויות בחיים שאנחנו רוצים לנצל בצורה הטובה ביותר, בוודאי אם חשוב לנו להרגיש הצלחנו ליצור חוויות בלתי נשכחות. אם כבר אתם לוקחים את הזמן ומתכננים פגישה עסקית עם לקוחות מחו״ל, אז אתם רוצים לתת להם את קבלת הפנים הטובה ביותר ואת חווית האירוח המתאימה לדראג המקצועי שבו הם נמצאים. בדיוק מהסיבה הזו, הצוות שלכם דורש לחפש מלונות בוטיק שבהם אפשר לארח את הצוות שמגיע מחו״ל, ולייצר חוויה ‏שמשלבת בין חופשה לבין פעילות עסקית ברמה הכי גבוהה שיש. והיום, אפשר למצוא מלונות בוטיק גם בתל אביב, גם בירושלים וגם באזור הצפון, אשר מתאימים את עצמם לחוויה של אירוח תיירים מחו״ל, גם כאשר מדובר על אירוח למטרות עסקים רציניות במיוחד.

איך לארח צוות מחול במלון בוטיק?

‏בשביל להצליח ליצור חווית אירוח של אנשי עסקים על בסיס השירותים של מלון בוטיק, צריך לקחת בחשבון את הציפייה של האורחים. לפעמים, תאום ציפיות מוקדם מאפשר לכם לבחור חדרים נכונים יותר, וליצור את קבלת הפנים המתאימה לצוות שמגיע מעבר לים. פרטים קטנים כמו הנוף או האזור השקט במלון שבו אתם יכולים להזמין חדר, נותנים לצוות המקצועי שמגיע להתארח את התנאים להגיע רעננים ומוכנים לפגישות במהלך הלו״ז הקצר והעמוס שעומד לפניכם. ‏במקביל, אפשר להשתמש במתקני המלון כמו הבר או חדרי הפגישות על מנת להזמין את האורחים לארוחות ערב יוקרתיות ‏שמבוססות על תפריט יוקרתי של שף מקצועי.

כל מה שאתם צריכים הוא להסביר

‏יש הבדל בין הזמנה של בתי מלון לטיול משפחות לבין תכנון של פעילות עסקית ומקצועית. ולכן, כאשר אתם מבצעים הזמנה של חדרי מלונות בצפון לטובת אירוח של לקוחות או אנשי מקצוע, כדאי ליצור את רשימת הדרישות המיוחדת שלכם ולבצע את ההזמנה בצורה ישירה אל מול בית המלון, על מנת להגיע למצב שבו אתם מקבלים מענה מדויק לכל אחת מן הדרישות שלכם. ‏מכאן, צוות המלון כבר ידאג לעשות את הכל בשביל לאפשר לאורחים להנות מהשהייה שלהם במלון ומהחוויה בישראל בכלל.

בתי מלון כמו בסרטים הם לא חלום רחוק

‏אם כבר אתם יוצאים לחופשה, או שאתם מתכננים איזה שהוא אירוע גדול כמו שבת חתן, אז בוודאי שאחת המטרות המרכזיות שלכם בתהליך התכנון היא למצוא את המקומות האירוח המיוחדים ביותר שקיימים כיום בישראל, ואם אתם רוצים להצליח להפיק את האירוע כשיש לכם צרכים מיוחדים, אז חשוב לשוחח עם צוות המלון מבעוד מועד. יהיה הכי קל לבצע את ההזמנה של חדרי בתי מלון באינטרנט, ולשלוח הערות דרך מנועי החיפוש. אבל, בירידה לפרטים קטנים כמו צרכים תזונה מיוחדים או בקשות לבחור חדרים מיוחדים כאשר מדובר מלונות בוטיק יוקרתיים ייחודיים. אז איך אתם יכולים למצוא בתי מלון כמו בסרטים ועדיין לשמור את התקציב לחוויות אחרות שאתם מעוניינים ליצור במהלך החופשה שלכם.

שלושה טיפים לבחור בתי מלון מהממים – במרחק נסיעה קצר מהבית

אם אתם רוצים למצוא בתי מלון מהממים ולא שגרתיים לחופשה שלכם, כדאי:

  1. לבחור מלונות בוטיק על פני מלונות של הרשתות הגדולות. במיוחד אם אתם מחפשים חדרים לא שגרתיים מבחינת עיצוב, מתקנים כמו ג׳קוזי בתוך החדר או חוויית הכניסה לחדר עם נופים מהממים.
  2. מלונות שנמצאים במיקומים לא שגרתיים, הם מלונות שיכולים לאפשר לכם לקבל את הנופים שאתם הכי רוצים לראות מחוץ לחלון החדר שלכם. למשל, מלונות בטבריה שנותנים את הנוף המושלם לשפת הכינרת או מלונות בצפון עם הפנים אל הרי הגולן.
  3. השוואות של מחירים ושירותים מאפשרת לכם לוודא שאתם בוחרים את התאריכים הטובים ביותר ואת העלויות המתאימות בדיוק לתקציב שלכם או לרצונות שלכם.

החוויה היא בדיוק מה שאתם יכולים להרשות לעצמכם לקבל

בשלב הזה, ‏כל מה שאתם מנסים לעשות הוא פשוט ליצור חוויה. ברור לכם שזה דורש תיאום ציפיות בין כל מי שיוצא אתכם לטיול או לחופשה. אבל באותה נשימה זה גם אומר שאתם צריכים להיות מאוד ברורים אל מול אנשי המקצוע של המלון, על מנת להגיע למצב שבו אתם נהנים בצורה הכי טובה שיש מהזמן שלכם בחופשה. אז אל תחששו ואל תוותרו על היתרונות ‏של מלונות מיוחדים ובלתי נשכחים.

אירועי חברה באמצע שבוע עם בתי מלון במרכז הארץ

‏ניהול של מחלקת הרווחה בארגון גדול היא משימה שדורשת ירידה לכל הפרטים הכי קטנים בצורה המקצועית הטובה ביותר. על אחת כמה וכמה בסיטואציה שבה אתם מנסים לתכנן אירוע גדול כמו אירוע חברה מרכזי, ואתם מחפשים ליצור שיתוף פעולה עם בתי מלון מיומנים בתחום, הרעיון הוא למצוא את האיזון בין הציפיות שלכם ‏לבין התקציב שאתם צריכים ‏לעמוד בו ‏על פי ההגדרה של צוות הניהול של החברה. בדיוק מהסיבה הזו, אתם חושבים ברצינות על אפשרות לתכנן אירוע החברה במהלך אמצע השבוע, ולבחור מלונות שכבר הוכיחו את עצמם עם סטנדרט שירות גבוה לסגנון אירועים דומה לסגנון שלכם, ובתקציב ‏שאתם יכולים לעמוד בו לאורך זמן. ‏

למה לתכנן אירועי חברה במלונות באמצע השבוע?

‏הזמנה של מלונות בוטיק בתל אביב או מלונות בירושלים לטובת אירוע חברה היא אירוע יחסית מוכר וידוע. אבל, הבחירה שלכם להשקיע בהזמנה של מלונות באמצע השבוע, היא החלטה ‏שמאפשרת לכם לתפוס כמה ציפורים במכה אחת. קודם כל מבחינת ניצול תקציב האירוע, העלויות הבסיסיות של השכרת המלון מאפשרות לכם להזמין יותר שירותים של אנשי מקצוע טובים יותר בשביל לשדרג את המסיבה. כמו כן, ‏בגלל שמדובר על אירוע שקשור למקום העבודה, אתם לא רוצים לגרום לצוות שלכם לבזבז את הזמן הפרטי במהלך סוף השבוע, וחשוב לכם לתכנן את האירוע בשעות ובזמנים שמתאימים גם להורים צעירים וגם לצוות ההנהלה. ‏כלומר, חשוב לבחור את לוח הזמנים לאירוע באופן שמתאים למרבית אנשי הצוות בחברה, ולתאם מבעוד מועד את חלון הזמנים עם צוות המלון.

חשיבה על הפרטים הכי קטנים שיש

‏אם כן בהרבה מלונות באילת העבודה עם אנשי מקצוע מיומנים בתחום האירוח, ניתן ליצור חוויות בלתי נשכחות ומהממות של אירועי חברה מיוחדים. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור את התקציב לאירוע ולבקש מאנשי המקצוע להחזיר לכם תוכנית עבודה בחזרה. ‏בצורה כזו, יהיה לכם את כל המידע שאתם צריכים לקבל מבעוד מועד ואתם תוכלו להתרכז בתכנון נכון של שאר התוכנית האמנותית של האירוע שלכם.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
דילוג לתוכן