זוגיות

זוגיות

זוגיות היא הכוח הבסיסי המניע כמעט כל אחד מאיתנו. מציאת זוגיות טובה ומאושרת, וכזו שהיא לטווח ארוך ומפרה כל אחד מהצדדים היא השאיפה של אנשים רבים. זוגיות היא חולשת תרבויות, מדינות ודתות והיא מאפשרת לנו להנות מכוח עזר, מתמיכה רגשית ומהקן הפרטי שלנו והקמת משפחה. אך הדבר הבסיסי לא משתנה והוא הרצון למצוא פרטנר או פרטנרית איתם נייצר חיים משותפים ושמחים. לא סתם נאמר לא טוב היות האדם לבדו, והכמיהה של כל אחד מאיתנו לזוגיות ושותפות היא אלמנט היושב בבסיס האנושות כולה.

מחפשים או יוצרים

בהקשר הזה ישנה שאלה חשובה מאוד והיא האם אנחנו מחפשים זוגיות או יוצרים אותה. לכאורה כדי להיות בזוגיות צריך למצוא פרטנר שאיתו נתפתח ונבנה יחדיו חיים משותפים וזוגיים. אך במובן העמוק יותר מי שמוצאים זוגיות הם מי שיוצרים את הזוגיות בכוחות עצמם ולא רק מחפשים אותה. חשוב מאוד לתת לעצמנו חופש פנימי, ויותר מדויקת היא המילה להעניק לעצמו את החופש הפנימי. כאשר נתמלא בחופש פנימי ונסיר מחשבות שחוסמות אותנו, כך ניפתח לעולם ונוכל להתחבר יותר לאנשים אחרים, וכך למצוא זוגיות.

יש מי שקשה להם לחיות בצורה אינטימית וקרובה עם בני זוג, ולכן קשה להם יותר למצוא זוגיות. אך מתן החופש האמיתי, הוא זה שמוביל ליצירת זוגיות אמיתית. כדאי גם במקרה הצורך להיעזר ביועצי זוגיות.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
דילוג לתוכן