שינוע והרמה והשימוש במלגזה

מלגזה שינוע והרמה

 

זה לא פשוט למצוא את המלגזה הכי אופטימלית לחברה שלכם. יש לשקול האם היא תשמש לבית או לחוץ, או שמא שניהם ביחד. במידה והמלגזה  תשמש אתכם לחוץ כי אז נכון יהיה לבחור בגפ"מ בפנים, מה שמחייב אוורור המקום כהלכה. לחוץ רצוי גם לבחור במלגזה עם איזון נגד, בדרך כלל בתצורה בת ארבעה גלגלים, משום שהיא הרבה יותר לשם נהיגה, וכך מגדילה בהכרח את הפרודוקטיביות שלכם. באם אתם צריכים מלגזה, אשר משמשת לשם שינוע והרמה, בתוך הבית, כי אז באפשרותכם לבחור בין ידנית לבין חשמלית.

 

מה המשמעות של שילוב מעורב של מלגזה שינוע והרמה, קרי – בחוץ ובפנים הבית?

כפי שכבר הזכרנו בפתיח של המאמר הזה, יש אפשרות לבחור מלגזה, בשביל שינוע והרמה, בשילוב של חוץ ופנים. במקרה שכזה עדיף שתבחרו במלגזה חשמלית, בעלת שלושה או ארבעה גלגלים. כדאי שלא לשכוח, את הגודל של חלל העבודה. מלגזות עומדות ישתלבו יותר טוב עם חללי עבודה יותר צרים. במידה ויש לכם מקום בשפע, כדאי שתבחנו את האפשרות לבחור במלגזה חשמלית עם בעירה פנימית.

מה הקשר שבין העוצמה של השימוש לבין בחירת מלגזה שינוע והרמה?

כאשר דנים על עוצמת השימוש של המלגזה, יש להבין באם היא תהיה נמוכה, ממוצעת או גבוהה, וזאת מכיוון שהיא תסייע לכם להגיע להחלטה נבונה אם לבחור במלגזה בעלת בעירה פנימית, ידנית או לחלופין חשמלית, ואף תוכלו להחליט לאיזו בדיוק רמת ביצועים אתם שואפים לקבל מן מלגזה, אשר נועדה בשביל שינוע והרמה. במידה ואתם צריכים להשתמש במלגזה עם עצימות נמוכה, כי אז הבחירה במלגזה חשמלית קטנה וידנית להולכי רגל יותר מתאימה. במידה ואתם מכוונים לעצימות בינונית, כי אז המלגזה החשמלית הקלה עד הבינונית תתאים לכם כמו כפפה ליד. במידה ואתם רוצים עצימות יותר גבוהה, כי אז המלגזה של שמונים וולט החשמלית תענה על כל הצרכים שלכם. במידה ומסתכלים על בחירה של המלגזה במונחים של תפעול, כי אז עומדת בפניכם הבחירה האידיאלית שבין המלגזה העומדת, המלגזה הידנית או המלגזה היושבת. הבחירה מבין כל האופציות הללו אמורה להיות תלויה בעוצמת השימוש שלכם, המרחק של הנסיעה ומרחב התמרון שעומד בפניכם.

המאמר בחסות חדשות Bn

מידע דיגיטלי
זו דעתי
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
דילוג לתוכן