המלצות ודעה אישית

המלצות ודעה אישית

כאשר אתם מחפשים המלצות וחוות דעת אמיתיות לגבי מקומות בילוי, פנאי או תרבות הרי שכדאי מאוד להתבסס על דעה אישית. אם אתם רוצים ללכת לראות הצגה או סרט ומחפשים לקבל המלצה כנה ואמיתית לפני – בדקו תמיד על המלצות אמיתיות. דעה אישית היא חשובה מאוד וכדאי מאוד לבחור בסוג הנכון של סרטים והצגות המתאימים עבורכם. זו דעתי וההמלצה שלי עבורכם.

המלצות מרחבי הרשת

חשוב להתבסס גם על המלצות ודעות כנות ואמיתיות כאשר עומדים לקראת רכישה של מוצר או שירות. אם תחפשו במרחבי הרשת המלצות וחוות דעת סביר להניח שחלק מההמלצות והביקורות בהם תתקלו לא יהיו כנות ומבוססות. ולכן תמיד כדאי לבדוק מול אנשים שאתם סומכים עליהם, מול חברים קרובים ובני משפחה. בייחוד כאשר מדובר על רכישה של מוצר או שירות יקרים. לעתים גם מחיפוש ברשת אפשר להתבלבל ולא להבין האם ההמלצות הן חיוביות או שליליות משום שיש אנשים רבים שימליצו בצורה חיובית ושלילית על אותו המוצר. ולכן חשוב ביותר להתבסס על המלצות אמיתיות. זו דעתי וההמלצה שלי עבורכם מניסיון.

ולפני שאתם מחפשים המלצה כדאי לבדוק מי פרסם את ההמלצה, מתי והיכן. אם למשל קוראים המלצה, ביקורת או חוות דעת שפורסמה לפני חמש שנים למשל, הרי שמדובר בנקודת זמן רחוקה מדי, ולכן כדאי לחפש המלצה עדכנית יותר מהשנה האחרונה.

 

מידע דיגיטלי
זו דעתי
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
דילוג לתוכן