מלונות באילת ובים המלח

 

במרבית מלונות באילת ניתן למצוא מי שעובד בתור שף המזווה, שאמור לעבוד במטבח הקר, בעוד העבודה שלו מלווה לרוב בהכנה של משקאות חמים, סלטים, מתאבנים קרים, או לחלופין מיני גבינה. התפקיד העיקרי שלו מותנה בסוג או בגודל של חדר האוכל, אשר לחדרי אוכל בגודל מסורתי לא נלווה חובה דומה לשף המזווה.

 

איזו השכלה נדרשת ומה היא תחזית העבודה של שף המזווה של מלונות באילת?

ההשכלה שדורשים משף המזווה של מלונות באילת צריכה להיות מלווה בתואר מסוים בקולינריה, בעוד חלק מהם מחזיקים לפחות תואר ראשון או שני בתחום. ההכשרה של שף המזווה יכולה לכלול חניכה מוקדמת, כמו גם הסמכה בתחום של בטיחות המזון. הפיכתו הרשמית של שף המזווה לכדי שף מוסמך אמורה לסייע בשיפור של נתיב הקריירה שלו. התפקיד או מיקום העבודה משתנים בכל מקום, מה שבהכרח משפיע על מרכיבי השכר שלו.

מה הן החובות הכלליות של שף המזווה של מלונות באילת?

החובות הכלליות של שף המזווה של מלונות באילת כוללות ביצוע מנעד רב של עבודות, כדוגמת – הבטחת אזור ההכנה נקי למשעי, ואף ציוד מעוקר בהתאם לכל תקני הבריאות הנדרשים, ניקיון, גילוף, קיצוץ או חיתוך של פירות או ירקות בד בבד, וכיוצא בזאת. כמו כן, הוא אמון בדרך כלל על ההזמנות והן מילוי של האוכל לעמדה הקרה, בעודו צריך להיות אחראי על הרטבים או הממרחים שמוזמנים, הכנת הסלטים, כל מיני מתאבנים קרים וקישוט הצלחות, וכן ווידוא שהפן של הבישול הקר כמו חמאה יהיה מוכן בזמן. ברוב המקרים הוא יצטרך לפקח על הכפופים שלו או למלא כל מיני עמדות מזון לפי הצורך, כאשר הוא מחויב חדשות לבקרים להתעדכן בכל הטרנדים הקולינריים הכי חדישים, וכן בשפע של טכניקות חדישות.

מה היא הגדרת העבודה של שף מזווה באולם אירועים או מזנון של מלונות באילת?

הגדרת העבודה של שף מזווה באולם אירועים או במזנון של מלונות באילת והרבה מלונות בים המלח נתונה למילוי החובות ברמה בינונית עד גבוהה, בעוד, כאמור לעיל, הוא אמון על הכנה של בשר משומר, סלטים, או פלטות פירות ואף ירקות, כאשר הוא צריך לאמת את האומנות שבו והן את החשיבה שמחוץ לקופסה.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
דילוג לתוכן