אסתטיקה ויופי

אסתטיקה ויופי

טיפולי אסתטיקה ויופי הם חלק בלתי נפרד משגרת חיים מטופחת ובריאה. ברחבי הארץ ישנה זמינות של קליניקות ומכוני טיפולים למגוון רחב של טיפולים כגון טיפולי הסרת שיער, טיפולי אנטי אייג'ינג, הצרת היקפים והמסת שומן, איפור קבוע ועוד. גם טיפולי ביוטי ויופי בתחום האסתטיקה כמו עיצוב גבות, בניית גבות, מניקור פדיקור, לק ג'ל, הרמת עפעפיים ועוד. תוכלו להנות ממגוון של טיפולים – במסגרת סדרת טיפולים לטווח ארוך או במסגרת של טיפול נקודתי.

להנות ממכשור מתקדם

מגוון רחב של טיפולי אסתטיקה ויופי כיום מציעים חבילות טיפול יעילות המשיגות תוצאות מהירות וארוכות טווח, זאת באמצעות שימוש באמצעי מכשור חדישים וטכנולוגיות מתקדמות במיוחד. מדובר בטכנולוגיות חדישות החודרות לשכבות העור העמוקות ומאפשרות לשקם ולחדש את עור הפנים, את מראה העור, את גמישותו ואת רמת הלחות. מכשור מתקדם בטיפולי אסתטיקה ויופי חודר גם לתחום הביוטי כאשר ניתן כיום להנות מאיפור קבוע עמיד ויפה לשנים ארוכות על מגוון רחב של סוגי עור.

את מגוון הטיפולים ניתן לבצע על טווח רחב של גילאים, כולל לנערות, והכל כמובן תחת פגישה מקדימה של אבחון וייעוץ לבחירת ההתאמה המדויקת של הטיפול למטופלת ולמטופל. ניתן כיום גם להנות מטיפולים מתקדמים כנגד התקרחות ודילול שיער, כמו גם מטכנולוגיות חדישות לשיקום עמוק של עור הפנים. חשוב לבחור בטיפול הנכון עבורכם ובאיש המקצוע הנכון.

 

מידע דיגיטלי
זו דעתי
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
דילוג לתוכן